Liczba trafień w przychodach górników Bitcoin High 4 miesiące: Dane Glassnode’a

Agencja Glassnode Analytics zgłasza kilka istotnych zmian w podstawowych zasadach Bitcoin’a w łańcuchu, ale BTC rośnie pomimo niektórych z nich
Liczba trafień w przychodach górników Bitcoin High 4 miesiące: Dane Glassnode’a

Przychody górników uderzają w czteromiesięczne rekordy; czy oni ustalają zyski?
Nowi użytkownicy detaliczni wchodzą do Bitcoinu
Zgodnie z danymi dostarczonymi przez dostawcę analiz Glassnode, w ciągu ostatnich czterech miesięcy, górnicy Bitcoin odnotowali wzrost przychodów.

Poza tym, odpływ Bitcoin Revolution z górników wzrósł o 40,3 procent w ciągu ostatnich 24 godzin. Skok ten zbiegł się w czasie z Bitcoin stukając poziom 14.000 dolarów we wtorek wieczorem.

Przychody górników uderzają w czteromiesięczny rekord. Czy oni ustalają zyski?

Glassnode podzielił się tym, że po osiągnięciu czteromiesięcznego wzrostu przychodów (1-dniowy MA), 51,741 BTC, górnicy Bitcoinów zwiększyli odpływ BTC (2-dniowy MA) w ciągu ostatnich 24 godzin, wypłacając go.

Potwierdzają to dane, że wielkość depozytów walutowych BTC wzrosła o ponad 18 procent w ciągu ostatnich 24 godzin.

3 listopada Bitcoin nagle wzbił się w górę i przekroczył opór 14.000 dolarów. Nie udało mu się naprawić w tej strefie i spadł z powrotem w dół.

Obecnie, najpopularniejsza krypto waluta znajduje się na poziomie 13.792 dolarów, handlując w przedziale około 13.800 dolarów w strefie, jak na CoinMarketCap.

Dobrą wiadomością jest to, że już od 100 dni Bitcoin utrzymuje się na poziomie powyżej 10.000 dolarów i wciąż rośnie, napędzany przez graczy instytucjonalnych, takich jak Microstrategy, Grayscale, Square, itp.

Powiązane
$1,000,000,000 Transakcja Bitcoin Tracking Down by Elliptic. Czy Silk Road Founder Moving Coins?
Nowi użytkownicy detaliczni wchodzą do Bitcoinów
Ponieważ Bitcoin odmawia cofnięcia się poniżej poziomu 10.000 dolarów, ale wciąż osiąga nowe wzloty, nowi użytkownicy detaliczni wchodzą na rynek.

Według danych udostępnionych przez Glassnode, liczba portfeli Bitcoinów z ponad 10 monetami wzrosła do 3-miesięcznego haju.

To samo miało miejsce w przypadku portfeli zawierających więcej niż jeden BTC; liczba tych adresów osiągnęła nowy, rekordowy poziom 824 193.

Ogólnie rzecz biorąc, liczba aktywnych adresów Bitcoinów (2-dniowy MA) znacznie wzrosła i wynosi obecnie 17,4 %.